Doufáme, že se Vám u nás bude líbit...


24.07.2007   
Velmi se omlouváme za neaktualizování těchto stránek. V současné době pracujeme na novém modernějším a uživatelsky příjemnějším webu. Na ukázku se můžete podívat zde. Na novém webu je ještě mnoho věcí k dodělání, některé odkazy ještě nejsou funkční. Plánujeme současně do měsíce spustit stránky i na nadnárodní doméně.

Nejžhavější "novinky" :
 • Aclera - nejlepší veterán všech belgických ovčáků za rok 2005,2006. Pro konkurenty příjemná zpráva: tato sezóna je poslední!!! V dalších letech by jsme se chtěli zúčastňovat pouze klubové a speciální výstavy. Dáme šanci "mladší" generaci, aby si užili svou chvilku slávy.
 • syn Aianys zvítězil na Klubové výstavě, kde obdržel titul BOB, druhý den na speciální výstavě coby nejlepší pes získal ocenění Vítěz speciální výstavy. Ket (Aclera) po oba dny získala titul BIS Veterán.
 • Naše chovatelské plány jdou zatím k ledu, respektive necháváme si zmrazit sperma Aianyse pro budoucí využití. V našem případě půjde asi opravdu o dalekou budoucnost, což nás na jednu stranu mrzí, na stranu druhou možná v budoucnu přijemně oživíme krev malinoisů v České republice.
 • Aianys C.B. úspěšně nakryl v ch.s. Kwanah fenku Dakotu, z tohoto spojení se jeví velmi nadějně pejsek Exxon a fenka Eyra. Již poněkolikaté se prosadili na poli výstavním, Exxon i na poli výcvikovém.
 • V současné době je na prodej pejsek po Aianysovi z ch.s. Novterpod. Jedná se o pejska variety tervueren. Matka: Aktij Novterpod.
 • dcera Fixi získala prvenství na Mistrovství belgických ovčáků v agility.
 • 26.10.2004   
  Stránky spuštěny v nové podobě.
  Tyto stránky byly kompletně předělané, doufáme, že k lepšímu.

  A co se u nás stalo?
  S naší Aclerou jsme se zúčastnili další společenské akce - vyrazili jsme na mezinárodní výstavu do Českých Budějovic, kde si Ketynka zavzpomínala na svou výstavní kariéru. Obdržela ve třídě veteránů svůj první titul Nejlepší veterán. Odpoledne se statečně zúčastnila klání stařečků, přestože ji to na koberečku moc a moc slušelo, do finálové trojice se bohužel neprobojovala.
  Snad příště...

  Náš odchovanec Aianys C.B. se na konci srpna zúčastnil prestižní Nationale d'Elevage ve francouzském městečku Commentry, kde úspěšně reprezentoval český chov. Dosáhl pro nás na metu nejvyšší - sujet recommandé. Stal se v pořadí teprve třetím malinoisem českého chovu, kterému se to podařilo. Mimo něj má tento titul naše Aclera (matka) a Bain Alké (děda Aianyse).
  Gratulujeme!!!!

  23.08.2004   
  Matýsek (Dixon Mateo) nás navždy opustil. Bude nám smutno, jediné co nám trochu poskytuje úlevu je to, že se prohání v psím nebi a nic ho nebolí.
  Je těžké hledat vhodná slova...
  Nashledanou, nikdy na tebe nezapomeneme, byl jsi jedinečný. Zanechal jsi po sobě pusté místo, které nikdo nemůže nahradit.